Tenkrát poprvé: Prázdniny!

2. října 2010 v 3:07 | Enii♥_Roxy*S |  News


Bylo to dokonalé nebo to okořenil nějaký trapas? Každý svoje poprvé prožil jinak a podle toho na něj taky vzpomíná. Bravo ti přináší vaše opravdové příběhy!

Na letošní prázdniny fakt nezapomenu. Byli jsme s našima v Chorvatsku. Nejdřív se mi tam vůbec nechtělo, protože jsme se s holkama scházely v létě u nás na koupálu a byla tam vždycky sranda. Navíc tam byli hezký kluci. Jenže se nedalo svítit, musela jsem s nima jet. První dny na Istrii byly trochu nudný, ale to jen do tý doby, co se naši dali do řeči s jednou rodinou z Brna. Honzy jsem si všimla už na pláži, ale nikdy bych ho neoslovila. Naštěstí to udělali naši! Mohli jsme si tak naprosto oficiálně povídat. Rodičům to vůbec nevadilo.

S Honzou jsme začali trávit i večery. Chodili jsme na diskotéku nebo jsme jen tak seděli před hotelem a povídali si. Děsně jsem se do něj zamilovala. Nic ale mezi námi neprobíhalo. Až poslední večer bylo takový dusno, že by se dalo krájet. Jindy jsme si pořád něco vyprávěli, ale teď to bylo jiný. Dívali jsme se sobě do očí a bylo nám smutno. Co bude, až se vrátíme domů? Věděla jsem, že mi bude strašně chybět. Jak jsem tak o tom přemýšlela, najednou jsme se s Honzou líbali. Bylo to úplně samozřejmý. Věděli jsme, že jsou naši na terase a že jen tak nepůjdou spát. Zmizeli jsme u Honzy na pokoji. Šlo to docela rychle, ale bylo to krásný. Pak jsme raději vypadli z pokoje ven a šli se projít na pláž. Nikdy na to nezapomenu!
Lucie, 16


Zdroj: Bravo.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renny♥ Renny♥ | Web | 11. října 2010 v 17:51 | Reagovat

wow, dyž sem četla nadpis tk sem si řikala, že by tu psali o svým soukromí a ted čtu něco z Brava =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama